Imprezy integracyjne dla dzieci i rodzin PDF Drukuj Email
Spis treści
Imprezy integracyjne dla dzieci i rodzin
1
2
Wszystkie strony
„Imprezy integracyjne dla dzieci i rodzin" – koszt usług 5 500 zł

Usługa realizowana była przez Szkołę Podstawową w Brudzewicach w pasterstwie z pozostałymi placówkami oświatowymi Gminy Poświętne. Celem przystąpienia do realizacji tego zadanie było przygotowanie imprez integracyjnych na terenie szkól skierowanych do dzieci i młodzieży. W myśl zawartych porozumieniami o partnerstwie pomiędzy placówkami oświatowymi Szkoła Podstawowa w Brudzewicach jako lider projektu odpowiedzialna była za rozliczenia finansowe projektu, pozostałe placówki natomiast zapewniały pomoc w organizacji usług.


Pierwszą imprezę integracyjną zorganizowano w Szkole Podstawowej w Brudzewicach w dniu 1 czerwca . Pierwszym punktem festynu był program artystyczny pod nazwą „Czytajmy bajki dla dzieci" w czasie, którego nauczyciele czytali bajki dla dzieci a na scenie pojawiają się postacie z bajek improwizujące przebieg zdarzenia. Następnie odbył się konkurs piosenki dziecięcej, podczas którego prezentowały swoje umiejętności wokalne. Kolejnym elementem imprezy był szereg konkursów przygotowanych przez nauczycieli SP Brudzewice dla dzieci :
- konkurs plastyczny dla dzieci klas 0-III „Moje marzenia"
- bieg w workach
- rzuty do celu
- bieg w parach z balonami
- mecz piłki nożnej
- konkurs w puszczaniu baniek mydlanych
W czasie trwanie imprezy dla dzieci przygotowano również zabawę w malowanie twarzy oraz poczęstunek. Na zakończenie nastąpiło podsumowanie konkursów i wrzenie nagród. W festynie udział wzięły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Brudzewicach oraz dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami z miejscowości Brudzewice i Brudzewice Kolonia.
Celem festynu było integracja uczniów szkoły, stworzenie warunków do wykazania się zdolnościami: plastycznymi, sportowymi, muzycznymi, oraz promowanie aktywnych form spędzania czasu.

  
Designed by Templatka.pl