Moc wydarzeń i atrakcji w Szkole Filialnej w Dębie PDF Drukuj Email

Ostatnie tygodnie w Filialnej Szkole Podstawowej w Dębie to moc różnych wydarzeń i atrakcji dla wszystkich uczniów. W dniu 24 listopada 2017 roku dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Wcześniej podopieczni oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III szkoły podstawowej uczestniczyli w programie edukacyjnym "Śniadanie Daje Moc"

Liczne atrakcje dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Pluszowego Misia przygotowały panie: Monika Skoneczna i Marta Jachimowska. Dzień niezwykle lubiany przez wszystkie dzieci był wspaniałą okazją do poznania historii pluszowego misia, a także wysłuchania bajek czytanych przez starszych kolegów. Nie zabrakło przy tym również piosenek oraz tańca, które wprawiły wszystkich w wspaniały nastrój. To jednak był dopiero początek atrakcji.

Niczym niestrudzone dzieci wzięły udział w zawodach sportowych i grach, w których oczywiście towarzyszył im ulubiony pluszowy MIŚ. Na zakończenie każdy mógł spróbować pysznego i zdrowego miodu. W niezwykle radosnej atmosferze dzień z MISIEM szybko minął i zapewne będzie dla wszystkich pięknym wspomnieniem.

Równie wiele dobrych wrażeń było w czasie zajęć edukacyjnych pn. „Śniadanie daje moc”. Wszyscy uczestnicy zdobyli cenne informacje o roli prawidłowego żywienia, a przede wszystkim dowiedzieli się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Oprócz utrwalania i zdobywania nowej wiedzy były również zajęcia praktyczne w trakcie, których przygotowane zostało wspólne śniadanie. Było pysznie, zdrowo i kolorowo!

DSC00367

 
Designed by Templatka.pl