Kolejny plac zabaw - tym razem w Stefanowie PDF Drukuj Email

Kolejny plac zabaw - tym razem w Stefanowie Już w tym roku w Stefanowie powstaje nowe miejsce rekreacyjne dla dzieci. Karuzela obrotowa, bujak pojedynczy, bujak podwójny, huśtawka, zjeżdżalnia to tylko niektóre z urządzeń z których będą mogły korzystać dzieci na placu zabaw.

Mieszkańcy sołectwa Stefanów już od dawna mówili o potrzebie bezpiecznego miejsca do zabawy dla swoich dzieci. Wiele osób z sołectwa aktywnie pomaga przy budowie placu zabaw. Z pomocą przychodzą nie tylko rodzice ale również dziadkowie. Rodzice mają nadzieję, że teraz więcej czasu będą spędzać z dziećmi w sposób aktywny. Plac zabaw swoim kolorowym wyposażeniem przyciąga dzieci i starszych. Dla rodziców i opiekunów zamontowano ławkę z oparciem. Rodzice mówią, że zależało im na tym, aby dzieci miały miejsce, gdzie mogą się pobawić będące alternatywą dla telewizora i komputera.

Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu "Modernizacja miejsca do integracji i spotkań mieszkańców sołectwa Stefanów". Budowa placu zabaw została dofinansowana z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego, w postaci dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych Gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich.

Read MoreRead MoreRead More

 
Designed by Templatka.pl