Wybieramy SOŁTYSA ZIEMI ŁÓDZKIEJ I SOŁECTWO ROKU 2017 PDF Drukuj Email

Wybieramy SOŁTYSA ZIEMI ŁÓDZKIEJ I SOŁECTWO ROKU 2017Dziennik Łódzki rozpoczyna akcję „Sołtys Ziemi Łódzkiej i Sołectwo Roku 2017". Celem akcji jest nagrodzenie pracy sołtysów poprzez przyznanie im zaszczytnych tytułów, statuetek oraz nagród.

Rola sołtysa jest bardzo ważna, to właśnie oni są najbliżej mieszkańców i działają dla wspólnego dobra. Poświęcają swój czas i siły na motywowanie innych do działania.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpoczyna się 15 września o godz. 12.00 i trwać będzie do 6 października, do godz. 21.59. Trzech kandydatów i trzy sołectwa z każdego łódzkiego powiatu, które zdobędą najwięcej głosów, awansują do drugiego etapu, wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 10 października i potrwa do 27 października.

Zwycięzcy etapu wojewódzkiego otrzymają atrakcyjne nagrody. Sołtys, który zajmie 1 miejsce otrzyma dwuosobowy tygodniowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Laureaci, którzy zajmą miejsca 2-5 otrzymają dwuosobowe weekendowe pobyty w luksusowym 4-gwiazdkowym hotelu w Łodzi, a także zaproszenia na kolację w dobrej restauracji oraz na wydarzenie kulturalne. Laureaci miejsc 6-10 otrzymają dwuosobowe zaproszenia na kolację do restauracji oraz na wydarzenie kulturalne.

Dla zwycięskich sołectw również przygotowano atrakcyjne nagrody - bony na zakup materiałów budowlanych: I miejsce w kategorii wojewódzkiej wartości 5000 zł, II miejsce o wartości 3000zł i III miejsce o wartości 2000 zł.

Akcja „Sołtys Ziemi Łódzkiej i Sołectwo Roku 2017" prowadzona jest pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie: www.dzienniklodzki.pl/akcje/a/wybieramy-soltysa-ziemi-lodzkiej-i-solectwo-roku-2017,12441816/

 
Designed by Templatka.pl