Konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne PDF Drukuj Email

Konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne Zapraszamy do udziału w zupełnie nowej odsłonie wojewódzkiego konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne "Złota Grusza". Poszukiwane są najlepsze gospodarstwa prowadzące agroturystykę w regionie, chcemy popularyzować wypoczynek na wsi i zwrócić uwagę turystów na taką formę wypoczynku.

Formuła konkursu uległa całkowitej zmianie. W tej edycji nagrodzeni zostaną laureaci w czterech kategoriach, zamiast jak dotąd w dwóch: poszukiwane są przede wszystkim miejsca charakteryzujące się wyjątkowym klimatem, nastawione na hodowlę koni, stwarzajeh możliwość aktywnego korzystania z dóbr natury i wyjątkowo smacznie gotujące. Przyznana zostanie jedna główna nagroda gospodarstwu, które szczególnie wyróżni się na tle innych i spełni wymogi wszystkich kategorii, dodatkowo w ramach wyróżnień docenione zostaną również miejsca przyjazne dzieciom, dbające o odpowiednią reklamę i podtrzymujące lokalne tradycje.

Możliwości jest więc wiele. Warto walczyć o nagrody, a przy tym wspólnie budować markę agroturystyki w województwie łódzkim. Dodatkowo JR KSOW WŁ planuje wydanie również odświeżonej publikacji pokonkursowej. Trzeba zaznaczyć, że w tegorocznej wersji katalogu (z uwagi na zmiany w całym konkursie) znajdą się tylko gospodarstwa, które przystąpią do tej edycji konkursu. Dlatego warto rozważyć zgłoszenie, aby znaleźć się w katalogu z którego tak chętnie korzystają turyści.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2017 r.

Komplet dokumentów należy wysłać na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich
al. Piłsudskiego 8,
90-051 Łódź

z dopiskiem Wojewódzki konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne "Złota Grusza" lub złożyć osobiście w siedzibie Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich: Łódź, al. Piłsudskiego 12, 2 piętro, pokój 216, lub wysłać skany/zdjęcia podpisanych dokumentów na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Informacji o konkursie udzielają pracownicy JR KSOW WŁ:
Magdalena Kochanowska: 42 291 97 35, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Małgorzata Bilska: 42 291 97 34, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Rywalizację w ósmej edycji konkursu czas zacząć!

Załączniki:
Regulamin
Załącznik nr 1 do Regulaminu Kryteria Oceny
Załącznik nr 2 do Regulaminu Formularz zgłoszeniowy
Załącznik nr 3 do Regulaminu Oświadczenie

Załączniki w wersji edytowalnej:
Załącznik nr 1 do Regulaminu Kryteria Oceny
Załącznik nr 2 do Regulaminu Formularz zgłoszeniowy
Załącznik nr 3 do Regulaminu Oświadczenie

 
Designed by Templatka.pl