Koniec roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj Email

Koniec roku szkolnego 2016/2017

Po roku ciężkiej pracy nadszedł czas podsumowania. Na zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Samorządowych w Poświętnem zostali zaproszeni min. Wójt Gminy Poświętne Michał Franas, Przewodniczący Komisji Oświatowej Maciej Szufladowicz oraz Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Poświętnem Daniel Szczepanik.

Uroczystość rozpoczęto Hymnem Narodowym, po czym nastąpiło przekazanie sztandarów narodowych przez uczniów ostatniej klasy gimnnazjum swoim młodszym kolegom z drugiej klasy.

Ilość wręczonych nagród świadczy o ciężkiej pracy uczniów w tym roku szkolnym. Dyrektor szkoły Pan Jerzy Tulin wraz z Wójtem Michałem Franas wręczyli listy gratulacyjne rodzicom dzieci i młodzieży, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, jako dowód uznania za ich trud i zaangażowanie.

Gmina Poświętne dodatkowo ufundowała nagrody za dodatkowe osiągnięcia min. w konkursie wiedzy pożarniczej, ogólnopolskim konkursie plastycznym "25 lat PSP" oraz za aktywny udział w promowaniu gminy i szczególne wyniki sportowe.

Na zakończenie Wójt w imieniu Samorządu Gminy Poświętne pogratulował uczniom osiągniętych wyników i życzył mile spędzonych i niezapomnianych wakacji.


 
Designed by Templatka.pl