Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze PDF Drukuj Email

03-19

W dniu 14 maja w godzinach popołudniowych na płycie stadionu piłkarskiego w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym w Studziannie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Gminnego OSP oraz statuetkę Wójta gminy i Przewodniczącego Rady Gminy.

Zawody odbyły się w standardowej konkurencji sztafeta i bojówka. Najlepszą drużyną okazało się OSP Poświętne, choć bardzo blisko zwycięstwa była drużyna OSP Brudzewice. Biorąca pierwszy raz udział w zawodach młodzieżowa drużyna pożarnicza osiągnęła bardzo dobry wynik w swojej konkurencji, czasowo niewiele ustępując doświadczonym strażakom.

Konkurencje sportową zakończył sparing sportowy OSP Poświętne i Gapinin w bojówce. O kilka sekund lepszą okazała się drużyna OSP Poświętne. Na zakończenie zawodów Wójt Gminy Poświętne Michał Franas i Prezes Zarządu Gminnego OSP Krzysztof Wlazło wręczyli kilku druhom z OSP Gapinin odznaczenia związkowe. Po odznaczeniach przedstawiciel Komendy Powiatowej Straży Pożarnej odczytał protokół sędziowski z oficjalnymi wynikami zawodów. Po wspólnym zdjęciu i komendzie rozejść się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze w roku 2017 zostały zakończone. Całość oprawy dźwiękowej zabezpieczył i prowadził druh Albert Kacprzak.

DSC09366

 
Designed by Templatka.pl