Bezpłatne szkolenia dla potencjalnych beneficjentów działań z zakresu "Podejmowanie działalności gospodarczej" i "Rozwijanie działalności gospodarczej" PDF Drukuj Email

W związku z przystąpieniem do realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Dolina Pilicy na lata 2014-2020, a co za tym idzie zamiarem ogłaszania naborów dla działań z zakresu „Podejmowania działalności gospodarczej” i „Rozwijania działalności gospodarczej”, zachęcamy osoby, które zamierzają złożyć wnioski o przyznanie pomocy w tym zakresie, do zgłaszania się na bezpłatne szkolenia dotyczące zasad ubiegania się o przyznanie pomocy oraz praktycznych wskazówek przy wypełnianiu dokumentacji aplikacyjnej. Przedsiębiorców, a także osoby zamierzające podjąć działalność z terenu Państwa Gminy zapraszamy do Rzeczycy na dzień 2 marca 2017 roku w godz. 8.45 - 15.30. Spotkanie odbędzie się w budynku OSP w Rzeczycy (sala remizy) ul. Ks. J. Kitowicza 1, 97-220 Rzeczyca.

Dla ułatwienia organizacji szkoleń prosimy zainteresowane osoby o wcześniejsze zgłoszenie w biurze LGD Stowarzyszenia Dolina Pilicy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączeniu) i odesłanie go na adres e – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź złożenie bezpośrednio w biurze LGD: św. Antoniego 55, 97-200 Tomaszów Mazowiecki. Zapisy na szkolenie trwają do dnia 17.02.2017 r. do godz. 8.00.

Formularz zgłoszeniowy (plik .pdf)

Informacje szczegółowe (plik .pdf)

 
Designed by Templatka.pl