Świąteczno – Noworoczne spotkanie z Seniorami PDF Drukuj Email

Z inicjatywy wójta Michała Franasa już po raz kolejny odbyło się spotkanie świąteczno – noworoczne z Seniorami z terenu gminy Poświętne. Oprócz wójta i jego zastępcy gośćmi byli: księża z Parafii św. Filipa Nerii i św. Jana Chrzciciela w Studziannie z ks. Proboszczem Jerzym Cedrowskim na czele, przewodniczący Rady Gminy Przemysław Skrzypek, przewodniczący komisji stałych RG, przedstawiciele Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, gminna przewodnicząca Kół Gospodyń Wiejskich oraz twórcy ludowi.

Spotkanie zostało ubogacone wspaniałym występem artystycznym dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dębie, które przedstawiły zebranym autorskie jasełka. Śpiewając kolędy, pastorałki, recytując piękne wiersze na nowo wskrzesiły magię świątecznego nastroju.

Spotkaniu stało się okazją do refleksji, rozmowy, przeżywania uroczystości w atmosferze serdeczności, ciepła i wzajemnego szacunku.

Wraz z złożonymi przez wójta życzeniami szczęścia, radości i zdrowia w Nowym Roku, wszystkim gościom wręczone zostały własnoręczne wykonane prace szydełkowe.

 
Designed by Templatka.pl