Bożonarodzeniowe inspiracje PDF Drukuj Email

W dniu 9 grudnia odbyły się zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Poświętnem warsztaty plastyczne dla dzieci pn. „Bożonarodzeniowe inspiracje”. W trakcie spotkania dzieci miały okazję wykonać własne ozdoby bożonarodzeniowe - świąteczne aniołki. Swą energię i ogromny zapał do pracy artystycznej młodzi mieszkańcy gminy okazali również podczas pracy grupowej. Wspólnie przystroili papierową choinkę przygotowanymi własnoręcznie gwiazdkami oraz bombkami, które zostały ułożone w formie swoistego łańcucha choinkowego.


Oprócz mozolnej pracy plastycznej dzieci, nie zabrakło również czasu na wspólny i indywidualny śpiew nastrojowych zimowych piosenek oraz kolęd. Były również chwile na regenerację sił i drobny poczęstunek. Miłym zaskoczeniem dla wszystkich dzieci okazało się zakończenie warsztatów, podczas którego otrzymały od „Mikołaja” i „Śnieżynki” słodkie świąteczne upominki.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Poświętnem w dniu 16 grudnia (piątek) o godz. 15.00, w trakcie którego odbędzie się wspólne pieczenie i dekorowanie świątecznych pierników. Przewidziana również wspólna degustacja…:)


 
Designed by Templatka.pl