Promowali Gminę Poświętne na targach w Warszawie PDF Drukuj Email

Gmina Poświętne jako jedyna z województwa łódzkiego uczestniczyła w roli wystawcy w pierwszych międzynarodowych targach promujących polskie marki i regiony w Warszawie. Organizatorem targów była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl. Gminę Poświętne reprezentowali: wójt Michał Franas oraz prezes stowarzyszenia „Poświętne – nakręcona gmina” Wojciech Jaskuła – organizatorzy stoiska gminnego.

Ideą organizacji wydarzenia jest zaprezentowanie bogatej gamy produktów i usług wyłącznie polskich podmiotów.

Bardzo dużym zainteresowaniem uczestników targów cieszyło się wydawnictwo poświęcone niedawno utworzonemu szlakowi filmowemu "Filmowe Łódzkie", na którym gmina Poświętne jest dość ważnym punktem. Dla gości zaskoczeniem były fakt realizacji prawie 20 produkcji filmowych na terenie gminy, w tym nawet tak kultowego filmu jak '"Jak rozpętałem II wojnę światową". Więcej informacji o filmowym szlaku znajduje się na stronie: http://filmowelodzkie.pl/ . Zapraszamy do odwiedzin.

Targom towarzyszyły wykłady i dyskusje na temat projektu ustawy o polskim samorządzie gospodarczym oraz budowaniu polskiej marki na rynkach globalnych.

 
Designed by Templatka.pl