Informacja dla członków wspólnot gruntowych PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Poświętne informuje, że Stowarzyszenie Aktywni w partnerstwie ze Starostwem Powiatu Szydłowieckiego realizuje projekt poświęcony wspólnotom gruntowym pt.: „Aktywne Wspólnoty Gruntowe”. Projekt ten uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Stowarzyszenie zaprasza członków wspólnot gruntowych do wzięcia udziału w III edycji pierwszego w Polsce projektu poświęconego wspólnotom gruntowym.

W ramach projektu Stowarzyszenie zapewnia bezpłatną pomoc w zakresie reaktywacji i prowadzenia wspólnot gruntowych w postaci cyklu szkoleń i doradztwa. Zajęcia i doradztwo prowadzone będą przez posiadających wieloletnie doświadczenie praktyków tematyki prawa wspólnot gruntowych.

Zajęcia odbywać się będą na terenie gminy Poświętne.

Rekrutacja trwa do 12 września 2016 r.

Z regulaminem projektu „Aktywne wspólnoty gruntowe” można się zapoznać na stronie www.wspólnotygruntowe.pl lub w Urzędzie Gminy.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie proszone są o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Poświętne do P. Elżbiety Sobczyk (budynek B pok. Nr 4) osobiście lub telefonicznie pod nr 44-756-40-34 w. 35, kom. 509238016   do dnia 1 września 2016 r.

ogl 1

 
Designed by Templatka.pl