Gimnazjaliści z wizytą w Urzędzie Gminy PDF Drukuj Email

W dniu 21 czerwca br. na zaproszenie wójta gminy Poświętne Michała Franas do Urzędu Gminy Poświętne przybyli uczniów III klasy Gimnazjum Zespołu Szkół Samorządowych w Poświętnem. W trakcie spotkania, które odbyło się w sali konferencyjnej włodarz gminy zapoznał absolwentów z funkcjonowaniem Urzędu Gminy oraz jednostek podległych, a także odpowiadał na pytania przybyłych gości.

Uczniowie podzielili się z wójtem swoimi planami związanymi z dalszą edukacją w wybranych szkołach na terenie powiatu tomaszowskiego i opoczyńskiego. Młodzież zadawała wójtowi także pytania głównie związane z jego wizją rozwoju gminy oraz kluczowymi inwestycjami na przyszłe lata. Nie zabrakło również pytań szczególnych jak na przykład …o pensję wójta i pracowników Urzędu. Ze względu na odbywający się turniej Mistrzostw Europy w piłce nożnej nie zabrakło również związanych z tym tematów. Okazało się wszyscy uczestnicy spotkania są wiernymi kibicami naszej reprezentacji.

Na zakończenie spotkania wójt Michał Franas życzył absolwentom gimnazjum udanych wakacji, powodzenia na nowej drodze zdobywania wiedzy w szkołach ponadgimnazjalnych oraz dziękował wychowawczyni klasy III Elżbiecie Tulin. Spotkanie zwieńczyło wspólne zdjęcie.


 
Designed by Templatka.pl