Zapraszamy na półkolonie w MDK PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na półkolonie w Miejskim Domu Kultury w Opocznie pod hasłem „AKTYWNIE I ZDROWO”. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Planowane są dwa turnusy: I – od 4 do 8 lipca, II – od 11 do 15 lipca. Cena za jeden turnus wynosi 200 zł. Najmłodszymi uczestnikami półkolonii mogą zostać dzieci urodzone w 2008 roku. Zapisy przyjmowane są w MDK ul. Biernackiego 4, 26-300 Opoczno, tel. 44 736 14 10.

Program półkolonii obejmuje między innymi: zajęcia ruchowe i sportowe na Orliku; zajęcia  na basenie; wycieczkę do szkółki leśnej w Bukowcu Opoczyńskim, wędrówkę  ścieżką ekologiczną, ognisko z kiełbaskami; wycieczkę do Tomaszowa Maz. i okolic oraz do Bełchatowa i Poświętnego; zajęcia muzyczne, plastyczne, modelarskie, fotograficzne, teatralne, gry planszowe, zajęcia rekreacyjne nad opoczyńskim zalewem, zajęcia świetlicowe, dyskotekę, zajęcia rekreacyjno-sportowe, taneczne; zajęcia z udzielania pierwszej pomocy; spotkanie ze strażakiem; zajęcia profilaktyczne z dziedziny bezpieczeństwa na drodze, przeciwdziałaniu paleniu tytoniu i brania narkotyków z policją.

polkolonie 2

 
Designed by Templatka.pl