Przekonujące zwycięstwo z LKS Mroczków PDF Drukuj Email

W kolejnym meczu o mistrzostwo klasy B drużyna KS Poświętne wygrała z zespołem LKS Mroczków 4:1 (2:0). W spotkaniu tym nasz zespół zaprezentował się w nowych – co trzeba przyznać - bardzo efektownych strojach.

Wszyscy spodziewali się łatwego zwycięstwa nad zespołem z ostatniego miejsca tabeli . Już w 6 minucie po podaniu Bartłomieja Szporaka bramkę strzelił Jacek Świąder. Po 12 minutach było już 2:0! Tym razem bramkarza gości pokonał, kapitan drużyny z Poświętnego, Piotr Żak, który wykorzystał dogranie Michała Kacprzaka. Do przerwy mimo wielu okazji i całkowitego kontrolowania meczu wynik nie uległ zmianie. Na podwyższenie wyniku trzeba było czekać aż do 75 minuty. Wtedy to pewnym strzałem wynik podwyższył Bartłomiej Szporak. Chwilę później nie wykorzystał on karnego, który został podyktowany za faul na Łukaszu Spinku. Ambitnie grająca drużyna z Mroczkowa zdołała pokonać Mateusza Łaskiego i w 84 minucie było 3:1. Ostatecznie wynik spotkania ustalił Szporak strzelając swoją drugą bramkę.

Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw. Za tydzień naszych piłkarzy czeka wyjazd do Drzewicy, gdzie zmierzą się z Syrenką Zakościele. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00 . Wszystkich sympatyków naszej drużyny serdecznie zapraszamy.

Skład:
Mateusz Łaski - Marcin Kędziora, Piotr Żak , Michał Pawlak ('46 Paweł Stolarski), Paweł Ajdamiak, Bartłomiej Szporak, Michał Pisarski ('60 Piotr Ajdamiak), Marcin Szporak, Michał Kacprzak ('46 Łukasz Spinek)- Krzysztof Nowak, Jacek Świąder ('75 Kamil Kołodziejczyk)
Rezerwowi: Łukasz Spinek, Marcin Grabski, Paweł Stolarski, Piotr Ajdamiak, Kamil Kołodziejczyk.
Trener: Krzysztof Pawłowski.

 
Designed by Templatka.pl