Fenomenalny początek rundy PDF Drukuj Email

Udanie rundę wiosenną rozpoczęli nasi piłkarze. W pierwszym ligowym meczu tej wiosny pokonali na własnym boisku Zjednoczonych Budziszewice. Mecz zakończył się "hokejowym wynikiem" 7:3. Licznie przybyli kibice, nie mogli zatem narzekać na brak goli i emocji.

Remisowy wynik do przerwy (2:2) oraz zacięta walka w pierwszej połowie meczu nie wskazywały, że zakończy się tak zdecydowanym zwycięstem naszej drużyny. Jednak lepsza postawa w drugiej połowie naszych zawodników spowodowana wniesienem przez zmienników nowej jakości do gry dała wspaniały rezultat. W tej części gry mecz toczył się pod wyraźne dyktando KS Poświętne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że przeciwnicy wyraźnie opadli z sił.

Dzięki zwycięstwu KS Poświętne wyprzedziło w tabeli rywala z zza miedzy IKS Inowłódz i awansowało na szóste miejsce w tabeli rozgrywek. Życzymy kolejnego wspaniałego zwycięstwa w najbliższym wyjazdowym spotkaniu ze Spartą Ostrów.

Skład meczowy:
Mateusz Bieniek, Marin Grabski (Paweł Stolarski), Piotr Żak, Marcin Kędziora, Paweł Ajdamiak (Łukasz Spinek), Bartłomiej Szporak, Marcin Szporak, Marek Jakubczyk, Marcin Kacprzak, Tomasz Nowak (Piotr Ajdamiak), Jacek Świąder (Jan Starus). Trener: Krzysztof Pawłowski

 
Designed by Templatka.pl