KS Poświętne w wysokiej formie PDF Drukuj Email

Wyniki sparingowe wskazują, że nasza drużyna jest bardzo dobrze przygotowana do wiosennej rundy rewanżowej „B” Klasy. Wygrana z zespołem Zjednoczeni Budziszewice w stosunku 9-0 nie jest przypadkiem i wspaniale potwierdza osiągniętą już wysoką formę. Warto zaznaczyć, że nasza drużyna całkowicie zdominowała ostatni, sparing który od początku do końca przebiegał pod jej dyktando.

Świetna gra i dyspozycja przede wszystkim naszych pomocników sprawiła, że mecz od początku przebiegał po myśli naszej drużyny. Już w pierwszej akcji meczu po dośrodkowaniu Michała Kacprzaka, Bartek Szporak otworzył to spotkanie. Kolejne gole to była kwestia minut i po bramkach Jacka Świądra oraz Michała, wynik wynosił już 3-0. Na 4-0 swojego drugiego gola w meczu strzelił Bartek, który "na raty" wykorzystał rzut karny. Warto dodać, że w pierwszej połowie bramek mogło być więcej, jednak bramkarz drużyny przeciwnej znakomicie obronił strzał Jacka z drugiego w tym spotkaniu rzutu karnego. W drugiej połowie nasi zawodnicy nie zwalniali tempa i dorzucili kolejne 5 trafień. Piłkarzom oraz trenerowi gratulujemy zwycięstwa i liczymy na podobne wyniki w następnych meczach.

Kolejny sparing piłkarze KS Poświętne zagrają z Błyskiem Aleksandrów w niedzielę 20 marca o godzinie 16:00 na sztucznym boisku w Tomaszowie Mazowieckim.

KS Poświętne - Zjednoczeni Budziszewice 9:0 (4:0)

Bramki: Michał Kacprzak x3, Bartłomiej Szporak x3, Jacek Świąder x2, Piotr Żak.

Skład:
Mateusz Bieniek - Marcin Grabski, Piotr Żak, Marcin Kędziora, Paweł Ajdamiak - Bartłomiej Szporak, Marcin Szporak, Marek Jakubczyk, Michał Kacprzak - Adrian Dałek, Jacek Świąder

Rezerwowi: Damian Przytuła, Dominik Łuczyński.

 
Designed by Templatka.pl