Władze Gminy Poświętne w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Poświętne Michał Franas oraz zastępca wójta Maria Grzybek w imieniu całego Samorządu Gminy Poświętne złożyli w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi gratulacje pochodzącemu z Opoczna Włodzimierzowi Skorupskiemu z okazji nominacji na Głównego Lekarza Weterynarii.

Przypomnijmy, że w dniu 9 lutego Włodzimierz Skorupski - dotychczas pełniący funkcję Powiatowego Lekarza Weterynarii w Opocznie - otrzymał z rąk ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela akt powołania na stanowisko Głównego Lekarza Weterynarii podpisany przez premier Beatę Szydło.

Włodzimierz Skorupski w 2014 roku obchodził 30–lecie pracy w zawodzie, które było zarazem 20–leciem pracy w inspektoracie w Opocznie. Stanowisko Powiatowego Lekarza Weterynarii pełnił przez 15 lat. Prywatnie znany jest w Opocznie i regionie jako wielki pasjonat koni. Od wielu lat jest również przyjacielem Gminy Poświętne. Wielokrotnie w obecnej kadencji uczestniczył na zaprosze wójta i przewodniczącego Rady Gminy w uroczystościach i wydarzeniach gminnych. Był też gościem Noworocznej Sesji Rady Gminy Poświętne.

1

 
Designed by Templatka.pl