Ślubowanie naszych przedszkolaków PDF Drukuj Email

Dzień po ślubowaniu uczniów klasy pierwszej gimnazjum stosowne uroczystości odbyły się również w Samorządowym Punkcie Przedszkolnym w Brudzewicach, w których oprócz wójta Gminy Poświętne Michała Franasa - jako zaproszeni goście - uczestniczyli także przewodniczący Rady Gminy Poświętne Przemysław Skrzypek i zastępca wójta Maria Grzybek. Na ten niezwykle ważny moment w życiu wszystkich maluchów przybyli również ich rodzice i dziadkowie, którzy w równy sposób przeżywali to wydarzenie.

Część artystyczna rozpoczęła się od uroczystego wejścia wszystkich przedszkolaków Następnie w przygotowanym przez wychowawczynie programie artystycznym pięknie ubrane dzieci w stroje biedronek wesoło prezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze. Po występach odbyła się ceremonia pasowania na dzielnych przedszkolaków symbolicznym ołówkiem. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz książeczkę z dedykacją. Miłą niespodziankę maluchom sprawili również włodarze gminy wręczając każdemu z nich interesujące upominki oraz słodkości.

Po zakończonych uroczystościach oraz wykonaniu pamiątkowych fotografii wszyscy udali się na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.


 
Designed by Templatka.pl