Seminaria dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach, warsztatach i seminariach organizowanych specjalnie z myślą o przedsiębiorcach z województwa łódzkiego.

W trakcie tych spotkań przedstawione zostaną możliwości wsparcia finansowego wynikające z nowego rozdania pieniędzy unijnych, zagadnienia prawne obowiązujące w poszczególnych branżach w Unii Europejskiej oraz metody skutecznej promocji. Zaprezentowane zostaną także możliwości wsparcia dla nowych firm i dla tych, którzy noszą się z zamiarem otwarcia własnej działalności gospodarczej. Wydarzenia będą jednocześnie wspaniałą okazją do spotkań i wymiany doświadczeń oraz szansą na nawiązanie nowych kontaktów i rozwinięcie współpracy. Zapraszamy na najbliższą konferencje i seminaria poświęcone kluczowym branżom Województwa Łódzkiego:

  1. Innowacyjne Rolnictwo i Przetwórstwo Rolno-Spożywcze, które odbędą się 9 i 10 listopada 2015 roku w hali Expo-Łódź (al. Politechniki 4),
  2. Informatyka i Telekomunikacja, które odbędą się 16 i 17 listopada 2015 roku w hali Expo-Łódź (al. Politechniki 4). 

Spotkania organizuje Departament ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., Uniwersytetem Łódzkim oraz Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową.

Szczegółowe informacje na temat spotkań, terminów i tematów można znaleźć na stronie internetowej www.rsi.lodzkie.pl

 
Designed by Templatka.pl