Przegląd Piosenki Religijnej PDF Drukuj Email

W niedzielę 25 października, w kościele w Kraśnicy odbył się VII Przegląd Piosenki Religijnej. Obok wielu wykonawców swe umiejętności i talenty muzyczne zaprezentowali również mieszkańcy naszej Gminy. Jednym z sponsorów imprezy oraz fundatorów nagród był Wójt Gminy Poświętne Michał Franas.

W przeglądzie wzięło udział ponad 30 wykonawców podzielonych na trzy grupy wiekowe, według kategorii solistów i zespołów tj. dzieci, młodzież i dorośli. Nie zabrakło również przedstawicieli naszej gminy, a zarazem mieszkańców parafii św. Wojciecha w Kraśnicy – grupy dzieci z miejscowości Dęba i Dęborzeczka oraz Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Dęby. Na zasłużoną uwagę zasłużył występ Pana Czesława Jakubowskiego z Dęborzeczki – jedynego uczestnika w grupie i kategorii "dorosły solista".

Obok Wójta Gminę Poświętne reprezentowały Panie: Zastępca Wójta Maria Grzybek oraz Kierownik GOK Halina Zasowska.Wśród przybyłych gości byli także m.in. Burmistrz Opoczna Rafał Kądziela, Zastępca Burmistrza Anna Zięba, Starosta Opoczyński Józef Róg, Wójt Gminy Sławno Tadeusz Wojciechowski, Przewodniczący Rady Gminy Sławno Arkadiusz Knap.

Gratulujemy organizatorom wspaniałej imprezy oraz dziękujemy w imieniu swoim jak i mieszkańców gminy za przyjęcie i okazaną gościnę. Już dzisiaj czekamy na kolejną edycję imprezy.

 
Designed by Templatka.pl