Spotkanie informacyjne pn. „Przedsiębiorcy w perspektywie finansowej 2014-2020” PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Poświętne serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym panelu konferencyjno-szkoleniowym poświęconym wsparciu lokalnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej oraz Krajowego Funduszu Szkoleń, który odbędzie w dniu 25 sierpnia 2015 r. w godz. 10.00. – 13.00. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Poświętne.

Podczas niniejszego spotkania omówione zostaną możliwości pozyskania środków na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy, a także podniesienie kwalifikacji i uprawnień zawodowych. Ponadto przedstawione zostaną obszary finansowania dla przedsiębiorców w nowej Perspektywie 2014-2020.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź osobiste dostarczenie do siedziby LPI w Bełchatowie, do dnia 24 sierpnia 2015 r., do godz. 14.00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 44 633 05 13

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

- Program spotkania

- Formularz zgłoszeniowy

- Plakat 
Designed by Templatka.pl