Europejski Festyn w Brudzewicach PDF Drukuj Email

21 czerwca 2015 roku w Samorządowym Punkcie Przedszkolnym odbył się FESTYN RODZINNY współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Festyn rozpoczął się od uroczystego powitania wszystkich gości, oraz przemówienia Wójta Gminy Poświętne Michała Franasa, który następnie wręczył przedszkolakom słodki upominek. Część artystyczną festynu przygotowały dzieci z Samorządowego Punktu Przedszkolnego oraz Filii Szkoły Podstawowej w Brudzewicach.


Było wiele konkursów dla dzieci, ich  mam i tatusiów m. innymi quiz z wiedzy o Unii Europejskiej, konkurs wiedzy rodziców o dziecku. We wszystkich konkurencjach można było wygrać atrakcyjne nagrody. Obecni też byli przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego w Opocznie, którzy rozdali dzieciom gadżety. Obecni na festynie mogli korzystać z darmowych atrakcji jakie zostały przewidziane na ten dzień, dla dzieci zostały przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, namiot w którym chętni mogli zrobić sobie malunek na twarzy, grill, namiot z ciastem oraz wata cukrowa. Wszystkie atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, było śmiesznie i wesoło.


Podczas festynu mogły integrować się całe rodziny i to dzięki środkom zewnętrznym.  Festyn rodzinny na długo pozostanie w naszej pamięci jako bardzo miłe wspomnienie.


Więcej zdjęć w galerii.

 
Designed by Templatka.pl