Piknik Profilaktyczny połączony z Dniem Dziecka w ZSS w Poświętnem PDF Drukuj Email

W dniu 12 czerwca br. w Zespole Szkół Samorządowych w Poświętnem odbył się Piknik Profilaktyczny połączony z Dniem Dziecka dla wszystkich uczniów z Gminy Poświętne. Wśród wielu atrakcji były pokazy OSP KSRG Poświętne oraz konkursy z przedstawicielami Wydziału Ruchu Drogowego  Komendy Wojewódzkiej w Łodzi i Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Nie zabrakło rozgrywek sportowych,  licznych atrakcji dla najmłodszych oraz poczęstunku dla wszystkich, przygotowanego przez rodziców.

Podczas Pikniku Wójt Gminy Poświętne Michał Franas wraz z Przewodniczącym GKRPA Panem Zdzisławem Serafinem oraz Dyrektorem ZSS Bogusławem Fidelusem wręczyli wiele atrakcyjnych nagród dla laureatów konkursów. Wójt złożył wszystkim uczniom życzenia i podziękował za pomoc w organizacji pikniku rodzicom, Dyrektorowi ZSS w Poświętnem, kierowniczkom szkół filialnych w Brudzewicach i w Dębie oraz nauczycielom.

W dniu 12 czerwca br. w Zespole Szkół Samorządowych w Poświętnem odbył się Piknik Profilaktyczny połączony z Dniem Dziecka dla wszystkich uczniów z Gminy Poświętne. Wśród wielu atrakcji były pokazy OSP KSRG Poświętne oraz konkursy z przedstawicielami Wydziału Ruchu Drogowego  Komendy Wojewódzkiej w Łodzi i Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Nie zabrakło rozgrywek sportowych,  licznych atrakcji dla najmłodszych oraz poczęstunku dla wszystkich, przygotowanego przez rodziców. Podczas Pikniku Wójt Gminy Poświętne Michał Franas wraz z Przewodniczącym GKRPA Panem Zdzisławem Serafinem oraz Dyrektorem ZSS Bogusławem Fidelusem wręczyli wiele atrakcyjnych nagród dla laureatów konkursów.

Wójt złożył wszystkim uczniom życzenia i podziękował za pomoc w organizacji pikniku rodzicom, Dyrektorowi ZSS w Poświętnem, kierowniczkom szkół filialnych w Brudzewicach i
w Dębie oraz nauczycielom.
 
Designed by Templatka.pl