Dzień otwarty w Samorządowym Punkcie Przedszkolnym w Brudzewicach PDF Drukuj Email

W Samorządowym Punkcie Przedszkolnym w dniu 8 maja, w godzinach od 13.00 do 16.00, odbył się dzień otwarty zorganizowany w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Kadra Punktu przygotowała wiele atrakcji by zaprezentować swoje dokonania oraz umilić czas najmłodszym uczestnikom zabawy.

Na początek przybyli goście zostali zaproszeni do wspólnej zabawy, która rozpoczęła się od zabaw integracyjnych. Rodzice zostali następnie zaproszeni do wspólnego obejrzenia prezentacji multimedialnej pt. „Z życia Samorządowego Punktu Przedszkolnego”. Podczas prezentacji dzieci pozostały w sali przedszkolnej uczestnicząc w zabawach zorganizowanych przez jedną z nauczycielek. Dzieci miały okazje zobaczyć jak wyglądają zajęcia organizowane w przedszkolu na co dzień oraz mogły zapoznać się z przedszkolakami, które tego dnia pełniły ważną rolę asystentów.

Po obejrzeniu prezentacji nastąpił dalszy ciąg wspólnych zabaw ruchowych, po których dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. W ramach rozwijania twórczej aktywności najmłodsi uczestnicy zabawy mieli okazje wykonać prace plastyczne z wykorzystaniem bogatego wyposażenia przedszkola.

O godzinie piętnastej dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej w Brudzewicach zaproszeni goście wraz z przedszkolakami mogli obejrzeć pokaz wozu strażackiego. Chętne dzieci wykonały sobie pamiątkowe zdjęcia ze strażakami bądź wozem strażackim. Po zakończonym pokazie dzieci mogły pobawić się na placu zabaw, korzystając z zabawek znajdujących się na wyposażeniu przedszkola.

                                                                                                                                                                     

                  strategia rozwoju

 
Designed by Templatka.pl