Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email

W dniu 22.01.2015 r. odbyły się uroczyści związane z Dniem Babci i Dziadka, których głównymi bohaterami byli  najdrożsi Seniorzy oraz ich pociechy.

W uroczystościach uczestniczył Wójt Gminy Poświętne - Michał Franas.

 

Uroczystości w Punkcie Przedszkolnym

w Brudzewicach

Po raz pierwszy obchodzono Święto Babci i Dziadka w Samorządowym Punkcie w Brudzewicach. Dzieci dla swoich najdroższych Babć i Dziadków przygotowały okolicznościowy występ oraz skromne upominki. W uroczystości uczestniczył również Wójt Gminy Poświętne – Michał Franas, który złożył wszystkim seniorom życzenia.

Przepięknie wykonane wiersze oraz piosenki sprawiły zebranym gościom wiele radości i podziwu dla umiejętności swoich pociech. W trakcie występu Babcie i Dziadkowie mogli skosztować słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców przedszkolaków, a po zakończonym występie spędzić z ukochanymi wnukami dodatkowe chwile oraz zwiedzić punkt przedszkolny.


Uroczystości w Dębie

W tym samym dniu uczniowie szkoły filialnej w Dębie rownież świętowali Dzień Babci i Dziadka. Każdy uczeń aktywnie uczestniczył w pięknie zorganiozowanej części artystycznej. Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek. W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Poświętne.


"Kochane Babunie!
Kochani Dziadkowie!
Bardzo, a bardzo
Was wszystkich kochamy.
Na piękny występ
RÓWNIEŻ ZA ROK WAS ZAPRASZAMY !"

                                                                                                                                   Przedszkolaki z gminy Poświętne

 
Designed by Templatka.pl