Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj Email

W dniu 18.12.2014 w Samorządowym Punkcie Przedszkolnym w Brudzewicach odbyło się uroczyste otwarcie połączone z pasowaniem naszych przedszkolaków. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, rodzice oraz dziadkowie dzieci uczęszczających do Punktu.

Dzieci oraz zaproszeni goście zostali przywitani przez Panią Alicją Korycką – koordynatora projektu pn. „Samorządowy Punkt Przedszkolny w Brudzewicach" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Część artystyczna rozpoczęła się od uroczystego wejścia wszystkich przedszkolaków oraz przemowy Pana Wójta – Michała Franasa. Następnie w przygotowanym przez wychowawczynie programie artystycznym pięknie ubrane dzieci w stroje krasnali wesoło prezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze. Po występach odbyła się „ceremonia" pasowania przez Panią kierownik – Karolinę Kośka na dzielnych przedszkolaków symbolicznym ołówkiem. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz książeczkę z dedykacją.

Po uroczystej części artystycznej goście zaproszeni, rodzice, dziadkowie oraz dzieci zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców grupy „Krasnali".

DSC 0569 DSC 0573 DSC 0577

DSC 0585 DSC 0593 DSC 0655

DSC 0657 DSC 0661 DSC 0664

 
Designed by Templatka.pl