Informacje dla pielgrzymów i gości obchodów Jubileuszu w Poświętnem PDF Drukuj Email

Organizatorzy uroczystości 50-lecia Koronacji Cudownego Obrazu św. Rodziny w Studziannie, które odbędą się w Poświętnem już w najbliższy weekend (17-19 sierpnia 2018r.) informują o planowanych utrudnieniach oraz zmianach w organizacji ruchu drogowego.

 

Ze względu na spodziewaną dużą liczbę pielgrzymów i gości zamknięte dla ruchu będą ulice: Cicha oraz św. Marka, natomiast ulica Jaśminowa objęta będzie ruchem jednokierunkowym prowadzącym od parkingu przy cmentarzu w stronę centrum Poświętnego. Ponadto na czas uroczystości ograniczony zostanie ruch na ulicach: Szkolnej, Podwiatracznej oraz Bielawskiej. Miejsca parkingowe zostaną zapewnione dla grup zorganizowanych poruszających się transportem zbiorowym. Z kolei parking dla zaproszonych gości będzie zlokalizowany pomiędzy Urzędem Gminy, a klasztorem ojców Filipinów.

Wszelkie dodatkowe informacje będą udzielane przez służby porządkowe, strażaków oraz funkcjonariuszy policji. Organizatorzy upraszają wszystkich o stosowanie się do znaków i poleceń kierujących ruchem oraz zachowanie szczególnej ostrożności.

Poniżej prezentujemy mapę obrazującą organizcję ruchu w dniach 17-19 sierpnia 2018 r.

 
Designed by Templatka.pl