Święto babci i dziadka w Dębie PDF Drukuj Email

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku nie tylko dla seniorów rodu, ale również dla najmłodszych ich członków. To w tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Nie inaczej było podczas uroczystości zorganizowanych w dniu 23 stycznia 2018 r. w Filialnej Szkole Podstawowej w Dębie. Przybyła do szkoły liczna grupa dziadków i babci mogła podziwiać występy swoich najmłodszych pociech, zasmakować słodkich specjałów oraz spędzić swój czas w atmosferze pełnej ciepła i wzajemnej życzliwości. Podczas wydarzenia władze gminy Poświętne reprezentowała sekretarz Maria Grzybek.

Uroczystość rozpoczęła kierownik Anna Nowak, która serdecznie przywitała przybyłych gości, złożyła wszystkim babciom i dziadkom życzenia oraz zaprosiła na występ artystyczny przygotowany przez uczniów.

Tradycyjnie nie zabrakło wierszyków i piosenek, które malowały na twarzach dziadków szczery i szeroki uśmiech. Największe oklaski i zachwyt wzbudził jednak program taneczny. Uczniowie przygotowali i brawurowo zaprezentowali układy poloneza i poleczki.

Po chwilach artystycznych wzruszeń, swe życzenia babciom i dziadkom od władz samorządu gminnego złożyła sekretarz gminy Maria Grzybek.

W dalszej części kierownik szkoły wraz z uczniami zaprosiła zacnych gości na słodki poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty. Atmosfera uroczystości była wspaniała, a podziękowaniom ze strony przybyłych gości nie było końca. Spotkanie upłynęło pod znakiem wzajemnej serdeczności i życzliwości.


 
Designed by Templatka.pl