KS Poświętne - LKS Lubochnia PDF Drukuj Email
Bramki: Łukasz Psut 75 min. 79 min

 Skład: Maciej Lenarcik - Marcin Kędziora (55 min. Tomasz Barański), Krzysztof Kaluźny, Marcin Lusek, Krzysztof Łazowski, Kladiusz Ząbecki (55 min. Łukasz Psut), Krzysztof Chrzanowski (68 min. Marek Jakubczyk), Zbigniew Wojtaszek, Bartłomiej Kawecki, Łukasz Rak, Robert Borowski (55 min. Tomasz Nowak)

Trener: Robert Chmielewski

Widzów: 100

Spotkanie rozpoczęło się od niewykorzystanej sytuacji Roberta Borowskiego, następnie trzy dogodne sytuacje zmarnowali piłkarze z Lubochnii stworzone po kardynalnych błędach naszych zawodników. Mecz stał na bardzo słabym poziomie. Pod koniec pierwszej połowy bardzo dobrze zachował się bramkarz gości broniąc uderzenia Kladiusza Ząbeckiego i Łukasza Raka. Po przerwie nasz zespół nadal prezentował się słabo, zawodnicy sprawiali wrażenie jakby ten mecz chcieli wygrać na stojąco. W 55 minucie trener dokonał jednocześnie 3 zmian, ale sposób gry się nie zmienił. W 57 minucie goście objęli prowadzenie wykorzystując nieporozumienie Łukasza Psuta z Tomaszem Barańskim. Strata bramki nie zmieniła stylu gry naszej drużyny. Nadal graliśmy słabo. Mecz pewnie zakończyłby się wygraną zespołu Lubochni gdyby nie dwa uderzenia Łukasza Psuta z rzutów wolnych. Nasz zawodnik pokonał bramkarza gości strzałami z około 35 metrów. Po zdobyciu drugiej bramki nasz zespól zaczął grać lepiej, dłużej utrzymyła się przy piłce nie pozwalając drużynie gości na stworzenie jakiejkolwiek sytuacji bramkowej. W końcówce mogliśmy strzelić 3 bramkę, jednak strzał Łukasza Raka w ładnym stylu sparował na rzut rożny bramkarz gości. Zdaniem obserwatorów spotkania nasi zawodnicy zagrali poniżej oczekiwań. Na wyróżnienie zasłużył jedynie Marcin Lusek pewnie grając w obronie. Większych uwag nie można mieć do naszego bramkarza Macieja Lenarcika.

Następny mecz nasz zespół rozegra na wyjeździe ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów w sobotę 24 marca 2012r. o godz,. 15.00

 
Designed by Templatka.pl