Udana inauguracja na własnym boisku PDF Drukuj Email
KS Poświętne - Zjednoczeni Bełchatów 4:3 (2:2)

22_08-1Bramki: Krzysztof Łazowski, Tomasz Nowak, Łukasz Rak 2,
Skład:
Maciej Lenarcik - Karol Skowroński (89.Robert Chmielewski), Krzysztof Kaluźny, Marcin Kędziora, Krzysztof Łazowski, Tomasz Nowak, Zbigniew Wojtaszek, Marek Jakubczyk, Łukasz Rak (85. Paweł Śmigiel), Tomasz Golewski (65.Damian Kwaśniak), Bartłomiej Kawecki (74. Kamil Węgliński), .
Trener - Robert Chmielewski
Widzów: ok 100

Bardzo dobre spotkanie rozegrali zawodnicy KS Poświetne w II kolejce klasy okręgowej. Na własnym boisku nasz zespół pokonał drużynę Zjednoczonych Bełchatów 4:3.
Było to bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Nasz zespół bardzo dobrze rozpoczął spotkanie i po kwadransie gry prowadził 2:0, Bramki zdobywali najmłodsi w drużynie Krzysztof Łazowski i Tomasz Nowak. Goście jednak nie dawali za wygraną i do przerwy doprowadzili do remisu. Drugą połowę lepiej rozpoczeli piłkarze z Bełchatowa zdobywając trzecią bramkę w 48 minucie. Nasz zespół pokazał charakter i po dwóch bramkach Łukasz Raka wyszedł na prowadzenie 4:3. W emocjonującej końcówce meczu żadna z drużyn nie zdobyła bramki i nasz zespół mógł cieszyć się ze zwycięstwa nad wyżej notowanym rywalem.
W następnej kolejce nasz zespół zagra w Zelowie z rezerwami Włókniarza. Mecz odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2011r. (niedziela) o godz. 11.00.
 
Designed by Templatka.pl