Sparing z Orlęta Cielądz PDF Drukuj Email
KS Poświętne - Orlęta Cielądz 1:1 (1:0)

Gole: Łukasz Rak,

Skład:
Łukasz Dominiczak - Karol Skowroński, Krzysztof Kaluźny, Robert Chmielewski, Damian Kwaśniak, Robert Borowski, Marcin Szporak, Marek Jakubczyk, Łukasz Psut, Bartłomiej Kawecki, Łukasz Rak.
Ponadto grali: Krzysztof Łazowski, Tomasz Golewski, Tomasz Nowak, Paweł Śmigiel, Marcin Kędziora, Paweł Ajdamiak, Radosław Głobiński, Jacek Świąder.
Trener - Robert Chmielewski

W kolejnym meczu sparingowym rozegranym w dniu 30.07.2011r. na własnym boisku zespół KS Poświętne zremisował z występującą w skierniewickiej klasie okręgowej drużyną Orląt Cielądz  1:1.
Do przerwy nasz zespół prowadził 1:0, Bramkę po łądnej zespołowej akcji przeprowadzonej lewą stroną boiska zdobył Łukasz Rak. Po zmianie stron to zespół gości prezentował się lepiej i zasłużenie doprowadził do wyrównania. Piłkarze z Cielądza mogli wygrać ten macz, ale w końcówce spotkania nie wykorzystali rzutu karnego.
W naszej drużynie na boisku zaprezentował się trener Robert Chmielewski, ale w 20 minucie występ przerwała kontuzja. Nie byli obecni na meczu Łukasz Spinek, Michał Pawlak, Kamil Węgliński, Zbigniew Wojtaszek, Maciej Lenarcik, Piotr Szczepanik
 
Designed by Templatka.pl