K.S. Poświętne - Zjednoczeni Bełchatów 3:1 (2:0) PDF Drukuj Email

Bramki: Piotr Kliszewski 10 min.
Dawid Witek 18 min.
Piotr Kliszewski 80 min.

Skład: Maciej Lenarcik - Krzysztof Krawczyk, Piotr Kliszewski, Dawid Witek, Łukasz Lewandowski, Damian Stobiński, Krzysztof Kalużny, Marek Jakubczyk, Karol Skowroński, Leszek Kośka (62. Piotr Błotnicki), Łukasz Spinek (77. Witold Łaski, 85 Łukasz Kołodziejczyk),
Trener: Mariusz Kościsty

Widzów: ok. 130

9_06-2W kolejnym meczu rundy wiosennej drużyna KS Poświętne pokonała zespół Zjednoczonych Bełchatów 3:1. Nasi zawodnicy dobrze rozpoczęli spotkanie i po 18 minutach gry prowadzili 2:0. W 10 minucie bramkarz zespołu gości faulował Łukasza Spinka w polu karnym i arbiter podyktował rzut karny dla naszego zespołu. Pewnym wykonawcą jedenastki okazał się Piotr Kliszewski. na 2:0 podwyższył kapitalnym uderzeniem z ok. 35 metrów w tzw. okienko Dawid Witek. Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu naszego zespołu. Nasi zawodnicy kontrolowali sytuację na boisku.
Po przerwie drużyna gości zdecydowanie przeważała. Nasz zespół rozsądnie i szczęśliwie się bronił. Jednak w 75 minucie Maciej Lenarcik faulował w polu karnym zawodnika Zjednoczonych. Sędzia podyktował rzut karny. Zawodnik zespołu gości pewnie uderzył z 11 metrów i Bełchatowianie zdobyli kontaktową bramkę. Gdy wydawało się że czeka nas ciężka końcówka meczu nasza drużyna zdołała przeprowadzić kontratak. Krzysztof Kalużny wpadł w pole karne gości i tam był faulowany. Arbiter poraz trzeci w tym meczu podyktował jedenastkę, którą Piotr Kliszewski zamienił na trzecią bramkę. Do końca spotkania wynik meczu nie uległ zmianie i nasz zespół odniósł bardzo cenne zwycięstwo.

Ostatni mecz sezonu nasza drużyna rozegra w dniu 12 czerwca 2010 (sobota) o godz. 17.00 w Niechcicach z zespołem GUKS Gorzkowice. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

 
Designed by Templatka.pl